Hinnad

Koolituste hinnad Maarja Autokoolis:

A- kategooria (auto juhtimisõigus olemas). Sisaldab teooriaõpet 10 tundi, sõiduõpet 10 tundi, õppematerjale ja sõiduki kasutamist ARK eksamil.

B- kategooria. Sisaldab teooriaõpet 32 tundi, sõiduõpet 29 tundi, liiklusseadust, koolieksamit ja kohustusliku pimeda aja sõidu koolitust 1 tund. Lisaks tuleb tasuda esmaabi koolitus 16 tunni ulatuses ja algastme libedasõidu koolitus 1 tund.

Käibemaksukohustuslasena registeeritud alates 01. november 2004, registreerimisnumbriga EE100933954.

Koolituse eest on võimalik tasuda osadena. Liiklusteooria õppe auditoorse õppevormi ühe õppetunni kestvus on 45 minutit ja õppesõidutunni kestvus on 45 minutit.

Koolitused lõppevad teooria kontrolltestiga (eksam toimub arvutis sarnaselt ARK-i eksamiga) ja õppesõidu kontrollsõiduga.

Teooriakontrolltest – tasuta kolm katset, iga järgnev katse 5 eurot.

Lisaõppesõit:

B-kategooria,  25 eurot/tund. Sõidutunni pikkus on 45 minutit.

A-kategooria,  30 eurot/tund. Sõidutunni pikkus on 45 minutit.

Koolitunnistuse duplikaadi väljastamine 10 eurot.

Maarja Autokoolist dokumentide välja võtmine, et minna üle teise autokooli, maksab 50 eurot.

495 Responses to Hinnad